Saturday, March 6, 2010

3 Musketeers~

Grup bwu yg bwu mengetuk pintu ati.....
mereke sgt cumel...dgr dorg nih from Music Bank..1st time dgr, mmg rse cam ade iras2 Super Junior-T...tp disebabkn myb 'imaginasi' je, so diamkn aje...but smlm, time S dtg umah then ckp la kt die...'dorg nih cam SJ-T kn'..jd mulala pencarian mencari sapekah grup ituh...

cari pnye cari...akhirnye jmpe....
memperkenalkan 3-members trot group '3Musketeers (3Chongsa)'....dorg nih dr tahun 2009 tp sy bwu kenal thn nih (seb bek kua Music Bank)...miane~
      Sa Sya, Hwa Rang, Kang Woo


(Leader) Hwa Rang (화랑)
Real name: Son Hyun Seok 손현석
Born: November 30, 1989


Sa Sya 싸샤
Real name: Jung Hae Won 정해원
Born: June 20, 1991


 Kang Woo 강우
Real name: Shin Kang Woo 신강우
Born: April 26, 1992


  moogo moogo hey...
moogo moogo ho...
ituh lirik yg plg ingat...
lgu tbwu dorg skang...EAT EAT..

smlm kt Music Bank, ngan background blakang de screen makanan...
mmg teringat SJ-T trus~
mcm cooking cooking plak~

mereke pn dituduh 'plagiarism' cam CNBlue....tp nk wat cane, penulis lgu tuh org same yg wat lgu 'Rokkugo'....but seriously, xperlu kowt everytime cam same je nk tuduh 'plagiarism'...dunia nih xbeso so common la tuh ade bnde yg 'sounded-alike'

but yg pntg mmg dorg suke SJ-T...
The 3 Musketeers said, “We hope to receive loads of love with this new song that can be enjoyed by young and old after Super Junior T hyung. We hope to be just as capable as the Super Junior T hyung.”
(source: kbites)

mereke pn pnh je perform sesame ngan Shindong, Eunhyuk and Kangin...
performance with SJ

nk tgk lg byk pic...g cni

4 comments:

  1. like diz post very much coz ver informative wan... nice job teukie!!
    oh!oh!oh! tambah g satu la fav grup neh npk gayenya...hehe
    btw, betol la kiter teka yg mogoo = makan ek ? haha


    seung~

    ReplyDelete
  2. btw, ak nak cop hwa rang ...hahaha

    ReplyDelete
  3. eh bila pikir blk x mo la suke sorg je ..ak mao suke tiga2..x fav member, sama cam cn blue coz naseb diorg pown sama cam cn blue gak kan...hahaha

    seung ~

    ReplyDelete
  4. haa...aigoo, ak pn xde fav coz 3 org je...so bole la suke sume....sesape yg nyanyi ngan SJ,ak akn sokong je~

    ReplyDelete

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails